Mürasummutavad juhtmevabad kõrvaklapid Panasonic

Tootekood: RZ-S500WE-W

Mürasummutavad juhtmevabad kõrvaklapid Panasonic

Tootekood: RZ-S500WE-W

Vaatamata kõigele. S500W tõeliselt juhtmevabad müra summutavad kuularid tagavad kõrgel tasemel mürasummutuse, et saaksite nautida kuulatavat sisu igal pool ja igal ajal. Samuti kostuvad teie kõned tänu ainulaadsele antennile ja kahele suundmikrofonile kristallselgelt.

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

Valdkonna juhtiv* Kahekordne hübriidmürasummutus
Suure jõudlusega kahekordse hübriidmürasummutuse puhul kasutatakse tagasiside ja edasiside mürasummutuse tehnoloogiaid ja registreeritud müra analoog- ja digitaaltöötlemist. S500W juhtmeta kõrvaklapid pakuvad teile seega suurepäraseid tingimusi helisisuga kaasa minemiseks.

Suurepärane kõnekvaliteet
Kuus suure jõudlusega MEMS-mikrofoni on paigutatud ainulaadsesse labürintkonstruktsiooniga korpusesse, mis summutab tuulemüra. Ebameeldiv müra muutub nõrgemaks ning müratühistus ja kõnekvaliteet paranevad. Koos seadmes kasutatava suundmikrofonide tehnoloogiale suudavad S500W juhtmeta kuularid teie häält tõhusalt edastada ja summutada seejuures ümbritsevat müra.

Stabiilne ühendus isegi rahvarohketes kohtades
Öelge hüvasti ka lühiajalistele katkestusele muusika või kõnede esituses, seda isegi rahvarikastes kohtades. Selle muudab võimalikuks S500W kuulari kompaktses korpuses asetsev puutesensor ja antenn, mida täiendab vasakparem sõltumatu signaliseerimissüsteem. Nautige kindlat ühendust kõikjal, kus viibite.

Ainulaadne antennikonstruktsioon
S500W juhtmeta kuularite väikesed mõõtmed muudab võimalikuks Bluetooth-antenni ja puuteanduri integreerimine kuulari juhtsektsiooni, mis samal ajal parandab ka ühenduse stabiilsust. Meie välja töötatud antennikonstruktsioon võimaldab maksimeerida antenni töönäitajaid isegi väikeses tootekorpuses.

Releetüüpi süsteem
Varemalt edastati heliandmeid releetüüpi vormis ühest kuularist teise. Selline edastusviis tarbis rohkem energiat ja esineda võisid helikatkestused.

Vasak-parem sõltumatu
Meie uue meetodi puhul edastatakse heliandmed nutitelefonist mõlemasse kuularisse üheaegselt, tagades selliselt väikese võimsuskulu ja stabiilse edastuse.

Häälabilisega ühilduv
Siri®-t, Google’i assistenti ja Amazon Alexat jt nutitelefoni häälabilise funktsioone saab aktiveerida kõrvasisese kuulari puutetundliku anduri abil.

Kuni 19,5 tundi taasesitust
Kõrvaklapid tagavad ühe laadimisega kuni 6,5 tundi taasesitusaega ja ümbriskarbi akuga kuni 19,5 tundi taasesitusaega.

Kiirlaadimine
15 minutit kiirlaadimist võimaldab 70 minutit taasesitusaega.

Ühes kõrvas kasutatav
Rollivahetusfunktsioon võimaldab teil kasutada kõigest ühte kuularit – kas vasakut või paremat.

IPX4 Vetthülgav**
S500W kuularitel on IPX4-ga võrdväärne vetthülgavus**, mis tähendab, et ootamatud vihmasajud teda ei ohusta.

Ümbritseva heli režiim
Kuularite puuteandurile koputamine lülitab sisse ümbritseva heli režiimi, mis võimaldab kuulda muusika kuulamise ajal ka väliskeskkonna helisid. Andurit kaks sekundit koputades võite lülituda režiimide „mürasummutus”, „ümbritsev heli” ja „välja lülitatud” vahel.

Lisainfo

Heli sagedusala

20 Hz – 20 kHz

Juhtmevabad kõrvaklapid

Jah

Tööraadius

10

Mikrofoniga kõrvaklapid

Jah

Mürasummutus

Jah

Eriomadused

IPX4 pritsmekindel

Toote värv

Valge

Kaal

45

Aku kestvus

19.5

Uudiskirjaga liitumine