Mercedes A-, B-, C-, E-, R- and V-class, Sprinter, ML, GL, CLS ning SLK 8-tolline paigalduskomplekt koos CAN- ning roolinupuplokiga. – KIT-802MB

Tootekood: KIT-802MB

Mercedes A-, B-, C-, E-, R- and V-class, Sprinter, ML, GL, CLS ning SLK 8-tolline paigalduskomplekt koos CAN- ning roolinupuplokiga. – KIT-802MB

Tootekood: KIT-802MB

See komplekt sisaldab kõiki paigalduseks vajalikku, juhtmestik, CAN-plokk, kinnitused, antenniadapter, quadlock toiteadapter ning esipaneeli.

See teeb paigalduse äärmiselt lihtsaks ning võimaldab endiselt kasutada roolinuppe ning sõiduki infodekraani koos Alpine tootega.

KIT-802-MB, koos uue seadmega X802D-U / X802DC-U, pakub meeliületava navigatsioonitarkvara, millel ka pöördejuhised, mis kuvatakse ka instrumendiploki ekraanile, sisseehitatud DAB+ tuuner, Android Auto ning Apple CarPlay tugi.

Laos

  • Kontorist saaksid kätte: 2-4 tööpäeva
  • Pakiautomaadist: 3-5 tööpäeva
  • Kulleriga: 3-5 tööpäeva

14 päeva tagastusõigus ja garantii 24 kuud!

Ostax järelmaks

Kuumaks
70.74

Lisa ostukorvi ning ostukorvis vali “Järelmaks”.

Kirjeldus

Toetab Roolinuppe

Alpine süsteem ühildub roolinuppudega. Seega ei kaita sa Alpine süsteemile üle minnes seda mugavat omadust ning saad juhtida helitaset, telefoni (kõnele vastamine/lõpetamine), muusikalugude kerimine ning veel palju muid omadusi. Võimalik on ka häälkäsklused koos külgeühendatud telefoniga.

Supports basic functions of original steering wheel remote control

Juhi infoabi ekraani tugi

Instrumendiploki juhiabi infoekraan ühildub Alpine süsteemiga ning suudab kuvada raadiojaamade nimesid, muusikapalade nimesid, esitajaid, helistaja nimesid, kuvada navigatsiooni pöördejuhiseid ning palju muudki.

Retains visual representation of Driver Information Display

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine