Allahindlus!

Elektriline tõukeratas Inokim Ox ECO

Elektriline tõukeratas Inokim Ox ECO

Elektrilised tõukerattad on tänapäeval linnades liikumiseks üks efektiivsemaid viise. Võrreldes autoga on elektrilise tõukerattaga linnas liikumine kuni 50 korda säästlikum. Ei pea muretsema ummikute ega parkimise pärast, vaid saab kulgeda muretult punktist A punkti B. Pikalt on turul valitsenud nõudlus kergete ja kompaktsete tõukerataste järele, kuid nüüd on see asendunud sooviga omada kiiret, pika kilometraažiga ning töökindlat tõukeratast.

See sai ajendiks tuntud tõukerataste tootjale Inokim arendamaks välja uut mudelit Inokim OX ECO. See on tõukerataste seas “SUV” nö elektriliste tõukerataste maastur, mis on valmis tööd rügama nii linnas asfaldil kui ka metsateel. 

Tagumise ratta sees pesitsev 800W mootor ja võimas liitium-ion aku võimaldavad OX ECO jõuda kiiruseni 45KM/h ja sõiduulatuseni kuni 50KM. Selline tõukeratas oma omanikku juba häbisse ei jäta. Kui sellest jääb väheks, on olemas ka suurema akuga mudel OX Super, mille sõiduulatuseks on 80 KM.

Laos

  • Kontorist saaksid kätte: 2-4 tööpäeva
  • Pakiautomaadist: 3-5 tööpäeva
  • Kulleriga: 3-5 tööpäeva

14 päeva tagastusõigus ja garantii 24 kuud!

Ostax järelmaks

Kuumaks
419.58

Lisa ostukorvi ning ostukorvis vali “Järelmaks”.

Kirjeldus

Tagumise ratta disainimisel saadi inspiratsiooni reaktiivmootorist, et rõhutada OX’i jõudu.

OX’i vedrustust tehes leiutati selleks täiesti uus reguleeritav süsteem, mis ka patenteeriti. See süsteem võimaldab muuta vedrustuse asendit: kõrgemale tõstes on sõit pehmem (halva pinnase korral) ning madalamale lastes on on tõukeratas stabiilsem ja sobilikum suuremate kiiruste jaoks. Ühel küljel asuv vedrustus on eriline nii kujult kui ka värvilt. 

OX’i disain ja väljanägemine on inspireeritud praegusest trendist automaailmas ja peegeldavad tema unikaalseid sõiduomadusi.

Inokimide spidomeetri ekraan ja elektrooniline gaasihoob on üks kõige mugavamaid kogu tõukerataste maailmas. Erinevalt teistest tõukeratastest, millel asub gaasihoob nimetissõrme all, on Inokimi arendusmeeskond viinud selle pöidla alla. See välistab kogemata piduri ja gaasi segamini ajamise ja on üldiselt loogilisemas kohas. LCD ekraanilt on näha kiirus, odomeeter, käik, trip ja aku olek. Samuti on võimalik kolme nupu ja ekraani abil muuta järgmiseid seadeid: püsikiiruse hoidja, millal gaas aktiveerub (kas kohe vajutades, või peab esimese lükke ise tegema), automaatne välja lülitamine (kui mingit aega tõukeratast ei liigutata), tuled ja ekraani valgustus.

Lisainfo

Tootja

Kiirus

35 km/h

Sõiduulatus

kuni 40km

Maksimaalne kandevõime

120kg

Kaal

25 kg

Toote värv

Must

Spetsifikatsioonid

SÕIDUKAUGUS (KM) 40
MAKSIMAALNE KIIRUS (KM/H) 35
MAKSIMAALNE KIIRUS (PIIRATUD, KM/H) 25
MOOTORI VÕIMSUS (W) 700
MOTORISEERITUD RATAS Tagumine
REHVITÜÜP Õhkrehv
REHVISUURUS (TOLLI) 10
AKU MAHUTAVUS (WH) 624
AKU TÜÜP Li-ion
AKU PINGE (V) 48
LAADIMISAEG (H) 7
ESITULED 1 LED-tuli
TAGATULED 2 LED-tuld
ESIPIDUR Trummelpidur
TAGAPIDUR Ketaspidur
NETOKAAL (KG) 25
MÕÕTMED (SÕIDUASENDIS, CM) 1220 x 590 x 1300
MÕÕTMED (KOKKUVOLDITUNA, CM) 1220 x 590 x 540
LENKSU MINIMAALNE KÕRGUS JALAPLATVORMIST (CM) 130
LENKSU MAKSIMAALNE KÕRGUS JALAPLATVORMIST (CM) 130
KAALUPIIRANG (KG) 120
PÜSIKIIRUSHOIDJA Jah
KIIRUSEASTMEID 3
USB PESA Ei
BLUETOOTH KÕLARID Ei
SOOVITUSLIK MIINIMUMVANUS 14

Uudiskirjaga liitumine