8″ Paiglduskomplekt – VW T5 Facelift T6 (7 H/E/J) KIT-802T5

Tootekood: KIT-802T5

8″ Paiglduskomplekt – VW T5 Facelift T6 (7 H/E/J) KIT-802T5

Tootekood: KIT-802T5
Kategooria:

See 8-tolline paigalduskomplekt autodele Volkswagen T5 (7H/E/J) 09/2009 – 06/2015 ja T6 (7H/E/J) 07/2016 ning ka uuematele on spetsiaalselt loodud ning sobitud ideaalselt lamedale VW T5 / T6 armatuurile. Komplektis on  kõik paigalduseks vajalik, kaabeldus  CAN vaheplokk, kinnitusekõrvad ning raam. Komplektis on kaasas ka päikesesirm mille saab hõlpsasti raamile kinnitada ning see varjab ära probleemse päikesepeegelduse mis on teadupärast suureks probleemiks T5 / T6.

KIT-802T5 sobib kokku uute mudelitega X802D-U / X802DC-U, ning pakub innovatiivset navigatsioonilahendust, millel pöördejuhised ning multi-funktsionaalne ekraan, sisseehitatud DAB+, Android Auto ja Apple CarPlay tugi.

Laos

  • Kontorist saaksid kätte: 2-4 tööpäeva
  • Pakiautomaadist: 3-5 tööpäeva
  • Kulleriga: 3-5 tööpäeva

14 päeva tagastusõigus ja garantii 24 kuud!

Ostax järelmaks

Kuumaks
92.06

Lisa ostukorvi ning ostukorvis vali “Järelmaks”.

Kirjeldus

Retains visual representation of Driver Information Display

Toetab tavapäraseid rooliltjuhtimise funktsioone 

Alpine süsteem ühildub ka roolijuhtimisega. Seetõttu ei kaota sa seda mugavust kui vahetad süsteemi Alpine vastu. Kontrollida saad hääletugevust, telefoni, lugusid kerida ning veel palju funktsioone. Võimalus on ka aktiveerida iPhone´i SIRI häälkäsud otse roolinupust, kui iPhone on seaadmega ühendatud.

Supports basic functions of original steering wheel remote control

Säilitab Juhi abiinfo ekraani 

Spidomeetri keskel olev ekraan ühildub samuti Alpine süsteemiga ning kuvab raadiojaamade nimesid, laulude nimesid, esitaja informatsiooni, helistaja nimesid, ning navigatsiooni pöördejuhiseid (vaid Alpine 2. gen seadmed) ning veel palju muudki.

Säilitab visuaalse parkimisandurite teabekuva

Kuui sinu auto on varustatud tehasepoolt parkimisanduritega, saad sa seda mugavat omadust ka Alpine süsteemiga edasi kasutada. Parkimisabisüsteem on ühendatud Alpine ekraaniga, näidates ohutut vahekaugust ekraanil. Meie 2. generatsiooni Alpine Style seadmed näitavad seda infot nüüd ka palju detailsemalt.

Retains visual representation of Parking Sensors

Säilitab ka kliima ja ventilatsiooni teabekuva

Alpine seade näitab ekraanil ka juhi ning kaasreisija ühutemperatuure, kliimastaatust, istmesoojendustaset, valitud õhuavasid ning palju muudki. See info ilmub ekraanile automaatselt kui mõnda neist seadetest muudetakse.

Retains visual representation of Air Condition Display

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine