5.1 kanaliga kodukinosüsteem ONKYO HT-S7805

Tootekood: ONKYO HT-S7805 (B)

5.1 kanaliga kodukinosüsteem ONKYO HT-S7805

Tootekood: ONKYO HT-S7805 (B)
Kategooria:

Kodukinosüsteem toetab Dolby Atmos ja DTS:X formaatide mängimist. Samuti omab 10 HDMI pesa, Bluetoothi, Wi-Fi ning USB.

Laos

  • Kontorist saaksid kätte: 2-4 tööpäeva
  • Pakiautomaadist: 3-5 tööpäeva
  • Kulleriga: 3-5 tööpäeva

14 päeva tagastusõigus ja garantii 24 kuud!

Ostax järelmaks

Kuumaks
322.68

Lisa ostukorvi ning ostukorvis vali “Järelmaks”.

Kirjeldus

Onkyo HT-S7805 kinosüsteem koosneb kaasaegsest ressiiverist ja akustika süsteemist. Tähtsaim eripära selles ressiiveris on Dolby Atmos ja DTS:X formaatide toetus. See on võimalik tänu ressiiveris olevatele dekooderitele ning samuti esikõlarite tehnoloogia abil. Kõik kõlarid on kompaktsed ja sobivad ilusti eluruumi jaoks. Onkyo HT-S7805 omab konfiguratsiooni 5.1.2 ja ekspertide sõnul see on piisav kolmemõõtmelise heliruumi loomiseks keskmises toas.

AV-ressiiver, mis süsteemi kuulub, on varustatud HDMI 8 sisendiga ja 2 väljundiga 4K Video ja HDCP 2.2 toetusega. Ressiiveris on samuti tradistioonilised analoog ja digitaal väljundid, USB, Wi-Fi, Bluetooth. Toetatakse audio mängimist võrguseadmetelt ja striimimist, multiroom süsteemi ja automaatkalibreerimise funktsiooni. AccuEQ Room Colibration süsteem omab täiustatud funktsiooni AccuReflex Dolby Digital ja DTS:X formaatide jaoks. AV-ressiiveri juhtimiseks võib kasutada Onkyo rakendust.

Komplekti kuuluvad ka eeskõlarid, keskkõlar, Surround kõlarid ja subwoofer. Kõik kõlarid on omavahel integreeritud ning annavad kasutajale ühtse helipildi.

Lisainfo

Tootja

Kanalite arv

5.1

Omadused

AirPlay, Bluetooth, ethernet, Multiroom, USB, Wi-Fi

Uudiskirjaga liitumine