5.1 kanaliga kodukinosüsteem ONKYO HT-S3800

Tootekood: ONKYO HT-S3800 (B)

5.1 kanaliga kodukinosüsteem ONKYO HT-S3800

Tootekood: ONKYO HT-S3800 (B)
Kategooria:

Kodukinosüsteem, mis edastab dünaamilist heli ja sobib väga hästi väikestes ruumides kasutamiseks.

Laost otsas

Küsi saadavust

Kirjeldus

HT-S3800 dekodeerib Dolby TrueHD ja DTS-HD Master Audio – BluRay formaate, mis edastavad heliriba identselt sellele, mida muusikastuudios kuulda saab.

Kõik HDMI pesad toetavad viimaseid TV ekraane nelja sisendiga, HDCP 2.2, HDR (High Dynamic Range), BT.2020 funktsioone ja 4:4:4 kodeeritud värviruumi UltraHD kvaliteedis. HDMI võimaldab TV heli mängida läbi HT-S3800 ressiiveri sinemaatilise heli loomiseks.

HT-S3800 on varustatud kvaliteetse kuueosalise surround kõlarisüsteemiga, mis on väiksemate elutubade, kodukontorite või isegi ühisruumide jaoks sobiva suurusega. Eesmised vasak ja parem, kesk ja kaks surround kõlarit sisaldavad draivereid, mis püüavad sageduse laia spektrit, et Te saaksite tervet helipilti nautida. Slimline subwoofer pakub rahuldavat võimsust igasse bassi nooti.

Ühendused kõlarite ja väliste seadmetega on illustreeritud ja selgelt märgitud tagapaneelil. Sisseehitatud Bluetooth edastab puhast ja võimast heli peaaegu igast nutitelefonist, tahvelarvutist või arvutist kodukinosüsteemile.

Lisainfo

Tootja

Kanalite arv

5.1

Uudiskirjaga liitumine