2-ribaline R-seeria komponentkõlar 6-1/2″ (16.5cm) R-S65C

Tootekood: R-S65C

2-ribaline R-seeria komponentkõlar 6-1/2″ (16.5cm) R-S65C

Tootekood: R-S65C
Kategooria:

Siin on meie uusim R-seeria kõlarite põlvkond: loodud esiletooma bassivõimsust ning samaaegselt säilitama ekstreemse helipuhtuse. R-Seeria kõlarite valikus on mõlemad: komponent- ning koaksiaalkõlarid, mõlemad on eriti efektiivsed ning sobivad paigaldamiseks väga paljudesse autodesse.

Tippvõimsus: 300 Watti

RMS võimsus: 100 Watti

Sagedusvahemk : 65 Hz – 29 kHz

 

Laos

  • Kontorist saaksid kätte: 2-4 tööpäeva
  • Pakiautomaadist: 3-5 tööpäeva
  • Kulleriga: 3-5 tööpäeva

14 päeva tagastusõigus ja garantii 24 kuud!

Ostax järelmaks

Kuumaks
70.74

Lisa ostukorvi ning ostukorvis vali “Järelmaks”.

Kirjeldus

HAMR Surround

High Amplitude Multi-Roll (HAMR) surround võimaldab makimaalse lineaarse koonuse käigu heirõhu puhul (SPL), säilitades samaaegselt ka täieliku digfragma kontrolli igas amplituudikõvera lõikes ka väga valju heli puhul.

HAMR Surround

Suurepärased installeerimisvõimalused

Alpine kasutab uutes R-seeria kõlarites kõrge võimsusega neodüümium magneteid. Seetõttu saab magnet olla palju pisem võrreldes tavaliste kõlaritega, võimaldades seetõttu ka märksa madalamat pagaldussügavust ning ka autosisest üldpinda.

Great Installability

Väljapaistev helipuhtus

Uuenduse läbinud mähised on tehtud alumiiniumist, võrreldes tavalise vasktraadist mähisega. Tulemuseks on kõrgem helipuhts just eriti kesk- ja kõrgsagedustel.

Outstanding Clarity

Lainejuht fokusseerib heli

Alpine on välja töötanud koonusele lainejuhi, et veelgi parandada heli kvaliteeti. Paigaldatuna kõlari keskele kupli ümber, et hoida ära diafragmat läbivate helilainete moondumist, fokuseerib lainejuht heli puhtama tulemuse saamiseks.

Wave Guide Focuses the Sound

Komplektis kaitsevõre

Lisasime komplekti ka maitska välimusega kõlari kaitsevõre, mis eriti kasulik just avatud paigalduse puhul.

Included Mesh Grill

Komplektis sobitusrõngad

Et avardada nende kõlarite paigaldust veelgi laiemale autode mudelivalikule, lisasime komplekti palju erinevaid kõlari vaherõngaid, nende hulgas ka 6 x 8” adapter.

Included Trim-Rings

Lihtsalt paigaldatav sagedusjagur 

Väline sagedusjagur in väga väike ning selle paigaldamine äärmiselt lihtne. Avamiseks lihtsalt libista selle kaant ning pääsed ligi tweeteri valjuse reguleerimise sildadele (0dB / -2dB / -4dB / – 6dB). See tagab täiuslike tasakaalu kõrgete ja madalate helisageduste suhtes. This ensures a perfect balance between woofer and tweeter level in your car.

Easy To Install Network

Pööratav Tweeter 

Nii komponent- kui koaksiaalmudelid on varustatud pöörd rõngastveeteriga teljenihkega reaktsiooni parandamiseks mitte ideaalsetes paigalduskohtades. Neid on võimalik parima heli esituse saavutamiseks käsitsi optimaalse kuulamiskoha poole suunata.

Swivel Tweeter

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine