2-DIN MEEDIAJAAM – Bluetooth, USB ja DVD/CD Mängijaga Autoraadio IVE-W560BT-R

Tootekood: IVE-W560BT-R

2-DIN MEEDIAJAAM – Bluetooth, USB ja DVD/CD Mängijaga Autoraadio IVE-W560BT-R

Tootekood: IVE-W560BT-R
Kategooria:

Täielik meedia nautimine taskukohase hinnaga
See meediajaam pakub head helikvaliteeti ning laialdast meediatuge väga taskukohase hinnaga. Naudi USB, DVD, Xvid ja iPod videosid teraval WVGA ekraanil ning sisseehitatud Bluetooth mooduli abil saad teha ka käed-vabad kõnesid. Kui otsid odava hinnaga kõrgekvaliteetset multitalenti, siis just siin see ongi!
See süsteem toetab ka tagaistujate meelelahutust.

Menüükeeled

  • IVE-W560BT-R valikus on inglise, vene ja itaalia keel

Laos

  • Kontorist saaksid kätte: 2-4 tööpäeva
  • Pakiautomaadist: 3-5 tööpäeva
  • Kulleriga: 3-5 tööpäeva

14 päeva tagastusõigus ja garantii 24 kuud!

Ostax järelmaks

Kuumaks
128.88

Lisa ostukorvi ning ostukorvis vali “Järelmaks”.

Kirjeldus

Sisseehitatud Bluetooth

Sisseehitatud Bluetooth tehnoloogiaga, saad sa ühendada oma mobiiltelefoni. Samuti striimida oma lemmikmuusikat (A2DP) ning juhtida audio/videostriimingut (AVRCP Ver. 1.4 ).
Bluetooth® Häälvalimise Funktsioon
Kui oled külge ühedanud häälvalimise toega nutitelefoni, saad kõnesid teha häälkäskluste abil.

Siri

“Siri Eyes Free” laseb sul kasutada iPhone`i seda puutumata, lihtsalt rääkides mikrofoni. See funktsion nõuab vaid et iPhone oleks seotud seadmega üle BLUETOOTH´i. Meediajaam kasutab Siri hääljuhtimist mis on mõeldud just autojuhtimise eesmärgiks. Ütle lihtsalt Siri-le mida sa soovid kuulata ning Siri tegeleb sellega edasi. Soovid saata või lugeda saabunud tektisõnumit? Siri suudab teha seda samuti. Olles teel saad teha ja vastu võtta kõnesid – Siri on selleks täiuslik kaasreisija.

Töötab ka Androidiga

Kui sul on Android telefon, saad selle lihtsalt ühendada IVE-W560BT-ga üle USB ning saavutad ligipääsu oma telefoni salvestatud muusikale ning nautida seda läbi auto kõlarite.

Eriti mitmekülgne meediafailide tugi 

IVE-W560BT-R oskab mängida sinu lemmikvideosid, sealhulgas iPod ja Xvid faile üle USB ning ka DVD-V/Xvid/MP3/WMA. See toob brilliantse videopildi WVGA ekraanile, lisaks saad ka süsteemi laiendada näiteks DVB-T tuuneri näol.

Alpine tagurduskaamera pilt otse seadme ekraanil

Alpine pakub sulle palju erinevaid lahendusi süsteemi laiendamiseks. Meediajaam on tagurduskaamera valmidusega ning roolinuppude toega. Võid ühendada külge ka DVB-T tuuneri et vaadata reaalajas digitaalse kvaliteediga televisiooni.

auto radio with rear view camera screen - Alpine Mobile Media Station IVE-W560BT

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine