2 / 1 Kanaliga D-Klassi täisribavõimendi – PDX-2.150

Tootekood: PDX-2.150

2 / 1 Kanaliga D-Klassi täisribavõimendi – PDX-2.150

Tootekood: PDX-2.150

Laos

 • Kontorist saaksid kätte: 2-4 tööpäeva
 • Pakiautomaadist: 3-5 tööpäeva
 • Kulleriga: 3-5 tööpäeva

14 päeva tagastusõigus ja garantii 24 kuud!

Ostax järelmaks

Kuumaks
96.58

Lisa ostukorvi ning ostukorvis vali “Järelmaks”.

Kirjeldus

Võimendi sobivuse tabel

Amplifier Matching Chart

Paigalda esiistme alla

Need võimendid on nii väikesed, et mahuvad isegi istmete alla! Just, selle asemel et raisata pagasiruumi, mahuta 1000W hoopis istme alla kusjuures esipaneelil olevad nupud jäävad ligipääsetavaks.

 • Piisavalt väike mahtumaks istme alla.
 • Mugavalt paigutatud nupud ja ühendused teevad paigaldamise lihtsaks.
 • Paigaldades bassikõlari võimendi ühe ning ülejäänud kõlarite võimendi teise istme alla saad ära peita kogu võimenditesüsteemi.

Madala Takistusega, Kõrge Voolutaluvusega Kõlaripistikud

Võimendit on tihti tüütu ühendada, kuna kõlarite faas kipub vahetusse minema. PDX võimendid välistavad selle probleemi. Tänu spetsiaalsetele pistikutele ei saa midagi valesti minna.

 • Probleemivabad ühendused.
 • Palju kiirem ja lihtsam.
 • Mugav paigaldus juhtmestatud klemmidega.

Võtab Vähe Ruumi

Juuresolev pilt näitab, kui hämmastavalt väike on PDX võimendi võrreldes vanema MRD-M1001 võimendiga.

 • Umbes 60% väiksem, kui sama võimsad vanemad mudelid.
 • Võimaldab ehitada ilma tervet pagasiruumi täitmata tõsise ja võimsa bassiga helisüsteemi.

Sama Võimsus 2 Ja 4 Oomi Peal

Võime anda sama palju võimsust 2 ja 4 oomi peal teeb selle võimendi eriti paindlikuks.

 • Kuigi monovõimendil on üks kanal, on tal kaks kõlaripistikut, mis teeb teise bassikõlari lisamise lihtsaks.
 • Sama võimsus nii 2 kui ka 4 oomi peal tähendab, et võimendi sobib sama hästi nii 2+2 kui ka 4+4 oomiste mähistega elementidele.
 • Effektiivne võimalus saada rohkem dünaamilist bassi.

Täisriba D-klassi Võimendi

D-klass pakub erakordselt kõrget kasutegurit, mistõttu on voolukaod palju väiksemad kui mistahes teist tüüpi võimenditel. PDX võimendid seavad uue etaloni jõudlusele ja täpsusele. Nad kasutavad kaugelearendatud toiteplokki, spetsiaalset heliprotsessorit ja D-klassi lõppastet ülima võimsuse ja effektiivse töö saavutamiseks.

Suurepärane Helikvaliteet

Alpine vastas PDX-4.150 ja PDX-2.150 võimenditega väljakutsele toota täisriba D-klassi võimendi, mis suudaks võistelda isega parimate AB-klassi võimenditega. Nad kasutavad täiustatud tagasiside-skeemilahendust, et tõetruult võimendada sisendsignaali. Revolutsionaalne toite filtreerimise süsteem, madalam töösagedus ja madalam väljundtakistus kombineerituna tagavad äärmiselt madala moonutuse ja parema kontrolli kõlari üle. See loob selge heli, mis võrdub või isegi ületab parimate AB-klassi võimendite heli. PDX-seeria võimendites kasutatakse AlpineF#1Status võimendilgi kasutatavat “trickle down” tehnoloogiat.

Hämmastav Võimsusetihedus

Alpine eesmärk on pakkuda klientidele võimsaid võimendeid, mis võtavad minimaalselt ruumi. PDX võimendite näol on see nüüd saavutatud enneolematul tasemel. Me oleme välja mõelnud isegi uue nimetuse selle mõõtmiseks – võimsustihedus. Võimsustiheduse saame, kui jagame kõikide kanalite RMS võimsuste summa võimendi mahuga kuupsentimeetrites.

Näiteks PDX-1.1000 toodab muljetavaldava 0.27W ruutsentimeetri kohta samas kui konkurentide parim tulemus on umbes 0.13. PDX-1.1000 on erakordselt väike ja effektiivne. Näiteks võimendi toiteplokk on nii effektiivne, et võimendi ei vaja radiaatorit. Kogu võimsus kulub heli tootmisele, mitte kuumenemisele.

Korruseline Paigaldus

Kõik PDX-seeria võimendid on sama kujuga. Võimendi nurkades olevate korkide asemele saab panna kinnituse, mis võimaldab võimendeid üksteise otsa paigaldada.

 • Võimalus kuhjata kuni kolm võimendit üksteise otsa suurendamata niimoodi kasutatavat põrandapinda.

Lisainfo

Tootja

Uudiskirjaga liitumine