10′′ (25 cm) R-Seeria Bassikõlar (2Ω + 2Ω) – R-W10D2

Tootekood: R-W10D2

10′′ (25 cm) R-Seeria Bassikõlar (2Ω + 2Ω) – R-W10D2

Tootekood: R-W10D2

Alpinel on hea meel tutvustada taas uusi R-Seeria bassikõlareid mis põhineb kõrgelt hinnatud R platvormil. Väikeste disaini ning ehitusparandustega, on R-Seeria bassikõlarid võimelied esitama madalat, puhast ning sügavat bassiheli ning säilitama ka kõik selle mille poolest Type-R hinnatud on.

Laos

  • Kontorist saaksid kätte: 2-4 tööpäeva
  • Pakiautomaadist: 3-5 tööpäeva
  • Kulleriga: 3-5 tööpäeva

14 päeva tagastusõigus ja garantii 24 kuud!

Ostax järelmaks

Kuumaks
49.10

Lisa ostukorvi ning ostukorvis vali “Järelmaks”.

Kirjeldus

Evolutsioon juba tõestatud esituses

Uued R-Seeria subwooferid viivad oma platvormi järgmisele tasemele. Kuigi R-Seeria platvorm on Alpine tootevalikus olnud juba aastaid, saavutab see nüüd – aastal 2017 – uue taseme. Type-R on senini tuntud just oma võimsuse taluvuse, puhta heli ja sügava bassi ning keskmise hinna poolest. Põhinedes just nendele Type-R omadustele, lisasime juurde esituse ning materjali täiustused ning ka kerged disainimuudatused, kõik see kokku loobki uue R-Seeria.

Veelgi tugevam membraani koostis 

Uutel R-Seeria kõlaritel on tugeva Kevlar-kattega membraan. Selline membraan koos “Santoprene” membaaniümbrisega võimaldab kõlaril hämmastava 19mm liikumise. Uus meetod tsentreerimisrõnga, membraani ning mähise kinnitamiseks tagab suure jäikuse ning äärmusliku täpsuse.

Veelgi jäigem tolmukuppel

Talk on tuntud mineraal mida enamasti kasutatakse beebipuudrites ning värvides, on näidanud erakordseid niiskuskaitse omadusi olles samas vähem tihedam kui traditsionaalne senikasutusel olnud Mica täidis. Lisades teatud koguse talki mica polüpropüleenile tolmukupli materjalikoostises, suutsime me tõsta vibratsioonitaluvust ning samas vähendada tihedust. Tulemuseks on kergem tolmukuppel mis reageerib kiiremini nin suudab suurema täpsusega taasesitada madalaid sagedusi.

Uus Võimsustaluvus

Kõik neli R-Seeria bassikõlarit vastavad nominaalvõimsusele 750W RMS. Need sobivad kasutamiseks PDR-M65 Mono võimendiga, töötades koos ideaalselt. Uues R-seerias on kokku 4 mudelit: R-W12D4 12-tolline kahe 4-Oomise mähisega, R-W12D2 12-tolline kahe 2-Oomise mähisega, R-W10D4 10-tolline kahe 4-Oomise mähisega ning R-W10D2 10-tolline kahe 2-Oomise mähisega.

Lisainfo

Tootja

Takistus

Uudiskirjaga liitumine